Çatı izolasyon


SHINGLE

Taşıyıcısı güçlü cam tülü, gövdesi okside bitüm olan SHINGLE, cazip renklerde, reklektif mineral kaplı yüzeyi ile eğimli çatılarda ve cephelerde alternatif çözümler getirir. Shingle´ ın Yonca ,Yaprak,Kare ve Üçgen olarak farklı şekle sahip modelleri mevcuttur.


· SHINGLE çok hafiftir, konstrüksiyon yük getirmez.
· Uygulaması çok pratik ve süratlidir.
· Eski ve yeni her yapıya uygulanabilir.
· Su geçirimsizliğini ve dekoratif özelliklerini yıllarca korur.
· Tüm eğimli yüzeylere kolayca uyum sağlar.


ONDULINE HR

Onduline HR , su geçirimsizliğini sağlayan bitümle birlikte, levhanın organik elyaflı dokusuna emdirilen özel reçine sayesinde mekanik dayanıklılığı artırılmış bir yapıya sahiptir. Geliştirilen yeni oluk profili ile eğilme direnci daha da yüksektir. Levhaların su geçirimsizliği ve renk dayanıklılığı, bu özel yöntemle bir kat daha uzun ömürlüdür . Onduline HR çevre dostu bir malzemedir; gerek uygularken, gerekse daha sonra sağlığa hiçbir zararlı etkisi yoktur.Onduline HR´in ahşap, çelik veya betonarme çatılar üzerinde ya da cephelerde, istendiğinde çatı yalıtımını da içeren çok çeşitli uygulama olanakları vardır.


POLİÜRETAN İZOLASYONLU PANELLER

Poliüretan izolasyonlu paneller, form verilmiş iki yüzey arasına, çeşitli kalınlıklarda, B2 sınıfı yanmazlıkta rijit poliüretan sert köpük enjekte edilmiş kompozit ürünlerdir. Poliüretanlı panellerde kullanılan alt ve üst yüzey, ürünün tipine göre alüminyum, galvaniz sac, kraft kağıdı veya PVC membran olabilmektedir.

    Poliüretan, ısı izolasyon malzemeleri arasında en iyi ısı iletkenlik katsayısı değerine sahiptir. Trapezlendirilmiş metal yüzeyler sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesine sahip poliüretan izolasyonlu paneller, hafif oldukları için taşıyıcı sistemden; süratli montajı sayesinde de işçilik ve zamandan tasarruf sağlarlar.TRAPEZ LEVHALAR

Trapez Levhalar farklı iklim koşullarından etkilenmeden uzun yıllar dayanıklılığını korur. Alüminyum veya galvaniz sacdan, coilcoating boyalı veya boyasız olarak, kullanım yerine, amacına ve farklı aşık aralıklarına göre değişik kalınlık ve formlarda üretilebilir. Fonksiyonel tasarımları sayesinde yalıtımsız veya çeşitli yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılabilir. Radius (eğrisel) form verilebilme özelliği ve istenen biçimde üretilebilen bitim profilleriyle estetik detay çözümleri uygulamak mümkündür.


OSB LEVHA

Ladin ağacından fenolformdehid reçineciyle yapıştırılaark imal edilen özel bir kontraplaktır. %85´ in üsütünde bağıl nem içeren ortamlarda dahi kullanılabilenn, servis sınfı 3 koşullarına uygun bir malzeme olduğu için, Bardoline tipi asfalt shingle çatı kaplamalarının alt yapısı olarak idealdir.


AVANTAJLARI


Hafif, Rutubete Dayanıklı, Taşıyıcılığı Yüksek, Uygulaması Kolay, Çivi Tutuşu Üstün, Uzun Ömürlü, Ekonomik